Manisa’da Armağan mahallesindeki dönüşüm tamamlandı

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında mahallelerin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında Köprübaşı ilçesine bağlı Armağan mahallesine 13.5 milyon TL yatırım beledi ile 3 kilometre kanalizasyon sınırı, 3,5 kilometre içme suyu çizgisi ve 21 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme çalışmaları tamamladı.

“MAHALLEMİZ KENT GÖRÜNÜMÜ KAZANDI”

Armağan Mahalle Muhtarı İsmail Acar, “Mahallemizin alt ve üstyapısı olmadığı için yağışlı havalarda önemli ezalar çekiyorduk. Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Cengiz Ergün’den Allah razı olsun. Evvel mahallemizin altyapı muhtaçlığını tamamladı. Akabinde da üstyapısını yenileyerek mahallemizi kent görünümüne kavuşturdu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

MAHALLE SAKİNLERİ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Mahalle Sakinlerinden Leyla Gökdemir, “Köyümüze alt ve üstyapı yapılmadan evvel çamurdan geçilmiyordu. Sokak ortalarına otomobiller ve ambulanslar giremiyordu. Büyükşehir Belediye Liderimiz Cengiz Ergün sayesinde sokak aralarımız ana yollar üzere oldu. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

Armağan Mahallesi eski Muhtarı Nevzat Ünlü, “Büyükşehir Belediye Liderimiz Cengiz Ergün’den çok mutluyuz. Mahallemizde dönüşümü yaşattı. Bizleri büyük bir kaygıdan kurtardı. Liderimizden Allah razı olsun” dedi.

Abdil Ünlü ise, “Sağ olsun Büyükşehir Belediye Liderimiz Cengiz Ergün, evvel mahallemizin altyapı sıkıntısını giderdi ve akabinde da üstyapı problemlerimizi kökten çözdü. Mahallemizin hiçbir eksiği kalmadı sokaklarımız pırıl pırıl oldu. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir