Loris Karius ve Diletta Leotta için olay iddia! Yeni aşkı için terk etti

Alman file bekçisi daha evvel Liverpool, Manchester City üzere esaslı kulüplerde forma giymişti. Beşiktaş’ta 1 dönemlik futbol mesleği geçiren Loris Karius, siyah-beyazlı forma ile toplamda 67 resmi karşılaşmaya çıktı. Deneyimli file bekçisi çıktığı bu maçlarda kalesinde 95 gol gördü. Beşiktaş mesleğinden sonra Liverpool ve Union Berlin’e giden 29 yaşındaki kaleci, son olarak şu an formasını giydiği Premier Lig takımlarından Newcastle United’a transfer oldu. Loris Karius bu sezon ligde şimdi forma talihi bulamadı. Deneyimli kaleci Karius’un aşk hayatı ile ilgili Alman medyası değişik bir tezde bulundu.

YARIM DÖNEMLİK SÖZLEŞME

Liverpool’dan ayrıldıktan sonra rastgele bir kadroyla muahede sağlayamayan Loris Karius, Premier Lig’de kaldı. 29 yaşındaki file bekçisi, Newcastle United’la yarım dönemlik mukavele imzaladı. Newcastle United, Loris Karius’un mukavelesinde yarım dönemlik uzatma opsiyonu unsuru bulunduğunu açıkladı.

ÖZEL HAYATI ÇOK KONUŞULDU

Beşiktaş’ta gösterdiği performansla büyük tenkitlere maruz kalan ve forma giydiği 2019-2020 döneminin sonunda kadrodan ayrılan Loris Karius’un özel hayatı da çok konuşulmuştu.

O periyot ünlü Alman model Sophia Thomalla ile birlikte olan Loris Karius, sevgilisiyle sık sık kameralara yakalanıyordu.

YENİ AŞKI İÇİN TERK ETTİ

Alman kaleci Karius ise Berlinli bir influencer ile birlikteydi, lakin Alman basını sürpriz bir argüman ortaya attı. Alman basınında yer alan haberlere nazaran, Karius, Diletta Leotta için Berlinli influencer sevgilisini terk etti.

Öte yandan Karius’un terk ettiği influencer sevgilisinin instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi olan Janine Wiggert olduğu tabir edildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir